07:30 – 19:00

Pondelok až Piatok

Súkennícka 3051/13,

Levice, 934 05

0905 837 359

Vítam Vás na svojej stránke a ponúkam Vám svoje 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb
Ing. Eva Páleníková

07:30 – 19:00

Pondelok až Piatok

Súkennícka 3051/13,

Levice, 934 05

0905 837 359

“Dobrý poradca šetrí Vaše peniaze a čas”

Čo o mne napísali moji klienti

Názory svojich klientov beriem vážne, sú pre mňa motiváciou k osobnému rastu. Umožňujú mi zamerať sa na oblasti, ktoré sú pre mojich klientov najcennejšie.

erb Hronských Kľačian

Ing. Peter Šebo

Hronské Kľačany

Prácu Evky poznám ešte počas jej pôsobenia v bankovníctve, kde mi bola osobnou poradkyňou. Oceňujem jej profesionálny prístup, ochotu vždy pomôcť, hľadanie čo najlepšieho riešenia k mojej spokojnosti.

Pomohla mi nielen v bežných bankových produktoch, ale aj získať výhodný hypotekárny úver, keď som staval rodinný dom a potom, keď už pracovala ako finančná sprostredkovateľka, refinancovať úver na výhodnejší úrok.

Jej služby som odporučil aj kolegom a bratovi, ktorým taktiež pomohla s hypotékou.

erb Bolerázu

Róbert Vaško

Boleráz

Pani Páleníkovú mi odporučil môj dobrý známy, ktorý s ňou riešil hypotekárny úver a bol veľmi spokojný. Snažila sa vybaviť úver prostredníctvom bánk, ale neschválili mi potrebnú výšku, tak mi poradila stavebnú sporiteľňu, kde sa úver realizoval k mojej spokojnosti.

Oceňujem jej profesionálnosť, bohaté odborné skúsenosti a ochotu pomôcť. Preto odporúčam jej služby aj vám.

erb Šurian

Michaela Hradňanská

Šurany

Pri vybavovaní úveru a iných finančných záležitostí, som mala možnosť stretnúť viac finančných poradcov, bohužiaľ mnohí z nich sa nimi len nazývajú.

Keď som však využila ponúkané služby pani Páleníkovej, vedela som, že som našla človeka na správnom mieste. Presvedčila ma nielen odbornou spôsobilosťou, ale pre mňa hlavne zrozumiteľnosťou vysvetľovania a ľudským prístupom.

S vybavením mojich finančných záležitostí som bola vždy spokojná, doteraz využívam služby pani Páleníkovej, odporučila som ju aj mojim známym, ktorí ju kontaktovali a teraz si vďaka vybavenému úveru kupujú dom.

Vrelo odporúčam!!!

erb Levíc

Ing. Vojtech Balega

Levice

S poskytnutým finančným poradenstvom pri vybavovaní hypotekárneho úveru sme boli spolu s manželkou veľmi spokojní.

Ocenili sme nielen Vašu odbornosť a profesionálny prístup pri zodpovedaní kladených otázok, ale aj empatiu a ľudskosť, ktoré nás pri stretnutiach s Vami milo prekvapili. V prípade potreby Vás v budúcnosti budeme opäť radi kontaktovať.

erb Malých Kozmáloviec

Ing. Hana Hudecová

Malé Kozmálovce

S Evkou sme boli kolegyne vo VÚB, kde som pracovala ako finančný sprostredkovateľ pre túto banku. Vzájomne sme spolupracovali, takže jej precíznu a odbornú prácu veľmi dobre poznám.

S dôverou sa na ňu obraciam a myslím si, že výber finančného sprostredkovateľa má byť na celý život.

Som presvedčená, že som si vybrala správne, už nikdy si nebudem musieť lámať hlavu pre starosti so správnym výberom uloženia a rozdelenia našich financií, získania úveru s najlepšími podmienkami a s dôverou ju odporúčam aj svojim kolegom a známym.

erb Senice

Pavol Dvorský

Senica

Je to odborníčka s dlhoročnými skúsenosťami. Odbremenila ma od behania po bankách vypracovaním ponúk jednotlivých bánk , spolu sme to prekonzultovali a vybrali to najvýhodnejšie pre mňa.

Presne ma informovala o ďalších krokoch pri riešení hypotéky a komunikovala s bankou. Zároveň mi vypracovala finančný plán a na základe toho som si dal urobiť životnú poistku, sporenie pre seba a moje deti.

Top