Pokiaľ nemáme dostatok vlastných prostriedkov, tak nám úvery môžu pomôcť splniť naše ciele. Než si zoberieme úver, malo by nás zaujímať, aký je drahý, koľko nás úver bude stáť, pretože nie je dlh ako dlh.

Úvery delíme na dobré a zlé dlhy. Dobré sú napríklad hypotéka, vďaka ktorej máme vlastné bývanie, pritom vlastné peniaze môžeme vhodne investovať. Tiež nám môže hypotéka pomôcť od drahého nájomného.

A sú aj zlé, napríklad dovolenka, na ktorú sme si nenašetrili a musíme si na ňu požičať. Krátkodobo problém vyriešime, ale čím sa dlhšie splácajú, tým dlhšie odčerpávajú zdroje a predražujú sa. Dobré dlhy treba zodpovedne splácať, zlých sa čo najskôr zbaviť.

spornička

Pri výbere úveru Vám vypracujem podrobnú tabuľku s ponukami jednotlivých bánk, ktorú následne spolu prekonzultujeme. Dozviete sa za akých podmienok máte možnosť získať úver, aká je úroková sadzba, poplatky, podmienky na zníženie úrokovej sadzby a iné.

Sprostredkovávam úvery v bankových inštitúciách – ČSOB, Mbank, OTP banke, PRIMA banke, Sberbank, Slovenskej sporiteľni, Tatrabanke, UniCredit Bank, VÚB CFH, Všeobecnej úverovej banke a stavebných sporiteľniach ČSOB stavebná sporiteľňa, Prvá stavebná sporiteľňa a Wüstenrot stavebná sporiteľňa.